Opublikowano 4 marca 2024 Aktualności

Rozkosz dla Zmysłów i Perfekcyjna Pielęgnacja Dla Mężczyzn

Zapomnij o goleniu jako codziennej konieczności – stań się częścią niepowtarzalnego rytuału pielęgnacyjnego, który przynosi przyjemność i relaks. Poznaj linię Pasta & Love od Davines, gdzie pielęgnacja brody i twarzy staje się sztuką, a codzienne dbanie o siebie staje się czystą przyjemnością.

Radość Życia We Włoskim Stylu

Odkryj nową linię do golenia, która nie tylko celebruje radość życia we włoskim stylu, ale również dostarcza najwyższej jakości pielęgnacji inspirowanej miłością Włochów do detali. Pasta & Love składa się z czterech kluczowych produktów, które sprawią, że każde golenie stanie się profesjonalnym doświadczeniem w czterech krokach:

  1. Przygotowanie:
  2. Golenie:
    • Davines Pasta & Love Softening Shaving Gel: Tworzy delikatną piankę, ułatwiającą ślizg maszynki i zapobiegającą podrażnieniom. Z wyciągiem z miechunki i roślinną gliceryną, ten żel zapewnia nawilżenie i komfort skóry.
  3. Nawilżenie:
    • Davines Pasta & Love After Shave & Moisturizing Cream: Kojąco odświeża i regeneruje skórę po zabiegu. Lekka konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Z wyciągiem z miechunki, olejem z pestek słonecznika i masłem shea, balsam odżywia i zmiękcza skórę.
  4. Stylizacja:

Śródziemnomorski Zapach i Przyjazność Dla Środowiska

Nie tylko pielęgnujesz swoje ciało – z Pasta & Love doświadczysz także pięknego i śródziemnomorskiego zapachu, skomponowanego z nut cytryny, bergamotki, kwiatu pomarańczy, irysa i paczuli. To zapach, który dodaje niezwykłej świeżości, delikatności i elegancji.

Co więcej, Pasta & Love to przyjazność dla środowiska. Opakowania z przetworzonych surowców i neutralizacja dwutlenku węgla podczas produkcji poprzez projekt EthioTress to nasza odpowiedź na troskę o planetę.

Jeśli jesteś gotów na nowe doświadczenia pielęgnacyjne, zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego i kosmetycznego Daily Be. Oferujemy produkty Pasta & Love w atrakcyjnych cenach, oraz profesjonalne usługi golenia i stylizacji brody przy użyciu tej wyjątkowej linii. Odkryj Pasta & Love – linię do golenia, która sprawi, że pokochasz nie tylko swoją brodę, skórę i włosy, ale także samego siebie.

Zapraszamy…