Opublikowano 5 lutego 2024 Aktualności

Nasza przestrzeń to nie tylko salon fryzjerski :)

Nasza przestrzeń to nie tylko salon fryzjerski, ale również miejsce, gdzie odbywają się inspirujące szkolenia, skierowane do wszystkich pasjonatów, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności w tym wyjątkowym rzemiośle. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji szkoleń oraz do dołączenia do naszej wspólnoty fryzjerstwa.

Warsztaty fryzjerskie, które organizujemy, są przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swój potencjał, zgłębiać zaawansowane techniki strzyżenia i stylizacji włosów. Oferujemy nie tylko inspirujące lekcje, ale także praktyczne szkolenia, które pomogą Wam zdobyć umiejętności niezbędne w dynamicznym świecie fryzjerstwa.

Nie ważne, czy jesteście na początku swojej drogi czy już macie pewne doświadczenie – nasze warsztaty są dostosowane do różnych poziomów umiejętności. Dzięki temu każdy uczestnik ma szansę odkryć swój własny potencjał i rozwijać się w zgodzie z własnymi ambicjami.

Dołączcie do nas, aby doświadczyć fascynującego świata fryzjerstwa i zanurzyć się w atmosferze twórczej edukacji. Z nami każdy krok na drodze do doskonałości staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Zapraszamy do wspólnego rozwoju, a oto propozycje sesji szkoleniowych:

Szkolenie skierowane jest zarówno do aspirujących, jak i doświadczonych fryzjerów. Nasze intensywne sesje 1:1 zapewniają spersonalizowane podejście, koncentrując się na systematyzacji wiedzy, kreatywnym rozwoju i doskonaleniu technik fryzjerskich. Program obejmuje szeroką gamę dziedzin, takich jak strzyżenie, stylizacja i koloryzacja, umożliwiając uczestnikom poszerzenie umiejętności w różnorodnych obszarach.
To szkolenie to kompleksowa nauka strzyżenia włosów w formie praktycznych zajęć z doświadczonym edukatorem. System 1:1 gwarantuje pełne wsparcie dla uczestników na każdym poziomie doświadczenia, od początkujących po doświadczonych fryzjerów. Podkreślamy znaczenie precyzji i zrozumienia procesu cięcia włosów.
Warsztaty obejmują praktykę dwóch propozycji strzyżeń dostosowanych do różnych długości włosów. Skupiamy się na czynnikach wpływających na wybór i skuteczne przeprowadzenie strzyżenia, podkreślając znaczenie solidnych podstaw technicznych i precyzji. System 1:1 gwarantuje pełne wsparcie dla uczestników.
Warsztaty fryzjerskie skupiające się na budowaniu solidnych podstaw strzyżeń. Uczestnicy rozwijają kreatywność, zdobywają techniczne umiejętności i tworzą oryginalne stylizacje. System 1:1 zapewnia indywidualne wsparcie od doświadczonego edukatora na główkach treningowych. Doskonałe dla doświadczonych fryzjerów i tych pragnących poszerzyć umiejętności w kreatywny sposób.
Te szkolenie jest dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze warsztaty są pełne inspiracji i nowoczesnych trendów fryzjerskich które umożliwią Twój rozwój umiejętności fryzjerskich. Wybierz interesujący Cię temat niezależnie od poziomu zaawansowania. Oferujemy Ci różnorodne opcje szkoleniowe, w tym profesjonalne materiały dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia, stanowiące jedynie część dostępnych korzyści.
Zapraszam serdecznie,
Dorota Janiszewska.