Essential Haircare

Filters

 

Kategoria
Pojemność
Marka
Sortuj produkty

Davines DEDE Conditioner

Delikatna odżywka do częstego stosowania do cienkich i wiotkich włosów, bogata w sole mineralne, zapewnia włosom remineralizację.

110.00  Zobacz

Davines DEDE Hair Mist

Delikatna mgiełka regeneracyjna bez spłukiwania, idealna również jako płyn do spryskania włosów przed strzyżeniem lub wyrównania porowatości przed usługą techniczną taką jak trwała, prostowanie, czy koloryzacja.

120.00  Zobacz

Davines DEDE Shampoo

Delikatny szampon do częstego stosowania, zawiera ekstrakt z czerwonego selera z Orbassano, jest bogaty w sole mineralne, zapewnia włosom remineralizację.

90.00  Zobacz

Davines LOVE CURL Cleansing Cream

Oczyszczający i odżywczy krem do włosów falowanych i bardzo kręconych, łączy właściwości myjące szamponu oraz regenerujące odżywki, zawiera ekstrakt z migdałów z Noto.

150.00  Zobacz

Davines LOVE CURL Conditioner

Odżywka uelastyczniająca i dyscyplinująca, bogata w pantenol dzięki czemu włosy nawilżone i błyszczące, oraz witaminę E o silnym działaniu antyoksydacyjnym, Zawiera ekstrakt z migdałów z Noto – Slow Food Presidium, gospodarstwo Pana Carlo Assenza z Noto, Sycylia.

120.00  Zobacz

Davines LOVE CURL Hair Mask

Odżywcza maska, ułatwia ułożenie fryzury nawet w przypadku grubych i niesfornych włosów, zapewnia miękkość, nawilżenie i łatwość ułożenia fryzury.

120.00  Zobacz

Davines LOVE CURL Primer

Nawilżające mleczko do układania falowanych lub kręconych włosów, chroni przed wilgocią i wysoką temperaturą urządzeń emitujących ciepło, wygładza włosy i ułatwia ich kontrolę.

120.00  Zobacz

Davines LOVE CURL Shampoo

Szampon uelastyczniający i dyscyplinujący idealny do falowanych lub kręconych włosów, nadaje objętość pozostawiając miękkie i lekkie włosy.

90.00  Zobacz