Naturaltech

Filters

 

Kategoria
Pojemność
Marka
Sortuj produkty

Davines Nourishing Shampoo

Szampon Nourishing to innowacyjny produkt pielęgnacyjny, stworzony z myślą o kompleksowej rewitalizacji włosów i skóry głowy, delikatnie oczyszcza, nie zmieniając struktury włosów.

110.00  Zobacz

Davines Calming Shampoo

Delikatnie oczyszcza, koi i przynosi ulgę wrażliwej skórze głowy. Jego łagodna formuła skutecznie usuwa zanieczyszczenia, jednocześnie łagodząc i przynosząc ulgę skórze.

110.00  Zobacz

Davines Calming Superactive

Innowacyjny produkt, który błyskawicznie eliminuje podrażnienia skóry, zapewniając skuteczne i długotrwałe łagodzenie. Specjalnie opracowana formuła natychmiastowo przynosi ulgę skórze głowy.

175.00  Zobacz

Davines Detoxifying Scrub Shampoo

Szampon z delikatnymi środkami powierzchniowo czynnymi pochodzenia naturalnego i cząsteczkami peelingującymi. Delikatnie, ale głęboko oczyszcza skórę głowy, chroniąc ją przed działaniem wolnych rodników.

110.00  Zobacz

Davines Energizing Seasonal Superactive

Regenerujący lotion przeciwdziałający utracie włosów w wyniku stresu i działania czynników sezonowych, można stosować również jako kurację profilaktyczną w przypadku włosów podatnych na wypadanie, redukuje utratę włosów i poprawia ich gęstość oraz objętość

290.00  Zobacz

Davines Energizing Shampoo

Delikatnie oczyszcza włosy, dodając energii i zachowując skórę głowy w dobrej kondycji. Przywraca skórze głowy równowagę i działa nawilżająco na włosy.

110.00  Zobacz

Davines Energizing Superactive

Serum przeciwdziałające wypadaniu włosów z przyczyn androgenicznych. Poprawia napięcie skóry głowy, wzmacnia i poprawia gęstość włosów oraz pomaga redukować nadmierną produkcję sebum.

280.00  Zobacz

Davines Nourishing Building Pak

Maska odbudowująca do zniszczonych włosów. Dzięki zawartości fitokeratyny i kompleksu wiązań Biacidic Bond, odżywia włosy, wzmacniając włókna i chroniąc je przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Sprawia, że włosy stają się miękkie.

185.00  Zobacz